Тестування з застосуванням поліграфа складається з наступних етапів:

1. Аналіз ситуації.

При проведенні кадрових перевірок (планових або при працевлаштуванні) питання узгоджуються з Замовником перевірки. Особливістю нашого підходу є не тільки перевірка правдивості перевіряються при відповідях на Перевірочні питання, але і максимальний збір інформації про кандидата (в рамках цікавлять роботодавця тим), яка дозволяє прийняти максимально виважене кадрове рішення.

При проведенні розслідувань збирається інформація з різних джерел, а саме:

— збір інформації від Замовника перевірки;
— опитування потерпілого, свідків;

— поліграфолог виїжджає на місце події для його огляду (при необхідності).

2. Підготовка тестових питань.

Поліграфолог складає спеціальні тести, що дозволяють відповісти на питання, поставлені на з’ясування. Під час тестування проводиться остаточне формулювання перевірочних питань до повного розуміння перевіряємим суті питання.

3. Тестування.

Тестування однієї людини займає приблизно 2-3 години. Перевіряємому під контролем поліграфа ставлять запитання тестів, на які він повинен відповідати «так» чи «ні». Проводиться запис поліграми, яка згодом аналізується. Для отримання впевненого результату тести задаються перевіряємому кілька разів. Психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа завжди починається з передтестової бесіди: перевіряємому пояснюються основні принципи роботи поліграфа, а також правила поведінки під час тестування. У разі необхідності проводиться межтестова та післятестова бесіди (наприклад, якщо поліграфолог зафіксував протидію тестування (роз’яснюються наслідки подібних дій, щоб перевіряємий міг змінити свою поведінку) або ж перевіряємій йде в причетність з досліджуваних питань — перевіряємому дається можливість озвучити свою версію або ж отримати його визнання в скоєних раніше діях).

4. Звіт.

Звіт за результатами психофізіологічного дослідження зазвичай відправляється Замовнику перевірки на наступний день. У термінових випадках за попередньою домовленістю можливо отримати експертний висновок поліграфолога протягом 2-х годин після закінчення тестування.