spornie-voprosi-foto

З’ясування спірних питань

Тестування на поліграфі є одним з найбільш ефективних способів для виявлення правди. Перевірка можлива як в офісі фахівця, так і вдома у клієнта. Тестування не є примусовою мірою, а проводиться тільки за згодою людини яка перевіряється. Експерт-поліграфолог з багаторічним досвідом гарантує конфіденційність отриманих результатів.

Сімейні проблеми — що можна вирішити за допомогою поліграфа

Зважитися на тестування з використанням детектора брехні можуть не всі. Основна причина цього — страх перед правдою. Кожен повинен розуміти, що необгрунтовані підозри не роблять благотворної дії на сімейне вогнище. Щоб виключити обман в родині, деякі пари вирішуються на перевірку. Тестування ефективно в вирішенні таких питань:

  • сумніви у вірності одного з подружжя;
  • перевірка родичів;
  • факт пропажі грошей або інших речей;
  • перевірка домашнього персоналу;
  • будь-які інші питання, що виникають внаслідок недовіри в родині.

Вирішення спірних питань в родині або на роботі — делікатна і особиста тема. Фахівцю потрібно коректно і правильно ставити запитання для отримання достовірної інформації. Кваліфікований поліграфолог повинен вміти відрізнити реакції випробуваного, що свідчать про факт зради (крадіжці, брехні) від реакцій організму, викликаних загальною тривожністю.

Причини, за якими люди вдаються до допомоги апаратного комплексу

Щорічно багато сімей розпадається через невірність, частих сварок в сім’ї, непорозуміння. Основою для сварок можуть бути побутові негаразди, недовіра, що породжує підозри в невірності. Затримки на роботі, дивні телефонні дзвінки або повідомлення дають привід запідозрити, що один з подружжя щось приховує.

В результаті руйнується шлюб, що вкрай негативно позначається на дітях. Уникнути безглуздих розлучень і негараздів допоможе з’ясування спірних питань із застосуванням поліграфа. Адже не завжди підозра в зраді або брехні дійсно є обґрунтованим. В результаті є ймовірність зберегти сім’ю, подружжю представиться можливість налагодити відносини.

Правильно поставлені запитання, професіоналізм і досвід роботи експерта-поліграфолога допомогли врятувати безліч шлюбів від помилок.