"Lie Detection Group" - це згуртований колектив поліграфологів - професіоналів своєї справи, основними принципами якого є - чесність і об'єктивність. Ми НЕ ВІДАЄМО "замовних" результатів, навіть якщо "дуже просять".
 
При проведенні тестувань на поліграфі використовуються переважно класичні методики шкіл США, перевірені часом. Крім цього, фахівці-поліграфологи Компанії володіють також методиками інших шкіл (Росії, України). Психофізіологічні дослідження проводяться на сучасному, одному з кращих, обладнанні виробництва США - Lafayette і Axciton.
 
На даний момент підрозділи "Лай Детекшн Груп" розташовуються в трьох містах України - Київ (3 поліграфолога), Дніпро (2 поліграфолога) і Львів (2 поліграфолога). При необхідності для проведення перевірки на поліграфі "детекторі брехні" можливий виїзд в будь-який інший населений пункт країни.
 
Все поліграфологи в обов'язковому порядку проходять курси підвищення кваліфікації, як в рамках Компанії, так і беручи участь в семінарах, конференціях та інших заходах, що проводяться професійними співтовариствами (Колегія поліграфологів України, Асоціація поліграфологів України), що забезпечує високий рівень професіоналізму. Штат Компанії - це психологи і юристи, в тому числі - колишні співробітники правоохоронних органів (карного розшуку). Це дозволяє ефективно виконувати завдання не тільки в рамках кадрових тестувань, а й при проведення службових розслідувань.
 
Обговорюючи з Замовниками мету тестувань, ми перш за все намагаємося зрозуміти їх "біль" (фундаментальну причину звернення). Якщо при постановці клієнтом завдання ми розуміємо, що існує інший, більш ефективний спосіб його вирішення - ми повідомляємо про це Замовника перевірки на поліграфі - і, таким чином, не нав'язуємо клієнтам непотрібні їм послуги.
 
Необхідно відзначити, що ми з високою відповідальністю ставимося до питання конфіденційності! Згідно політики Компанії, вся інформація, отримана в ході тестування на поліграфі "детекторі брехні", належить ВИКЛЮЧНО Замовнику перевірки! За бажанням клієнта може бути укладений договір про конфіденційність.