investigation_poligraph

ПЕРЕВІРКА НА ПОЛІГРАФІ В РАМКАХ СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

Розслідування

З розвитком технологій з'явилася маса можливостей для проведення розслідувань службового характеру. Однак найбільш ефективним способом є використання поліграфа. Завдяки застосуванню сучасних апаратів фахівці можуть розслідувати складні справи.

На перших етапах справи формується коло підозрюваних - осіб, які мали можливість вчинити злочин або були в ньому зацікавлені. Однак з певної кількості осіб необхідно виявити тільки одного - того, хто скоїв правопорушення. При відсутності доказів знайти винного буде складно. В такому випадку роботодавці вдаються до допомоги експерта-поліграфолога.

Які злочини розкриваються з використанням поліграфа

Розслідування посадових злочинів з використанням поліграфа проводяться обережно і делікатно. Головною причиною такої поведінки виступає бажання зберегти довірчі відносини між співробітниками.

З використанням детектора брехні розкриваються наступні порушення:

  • крадіжки;
  • хабарництво;
  • привласнення чужого майна;
  • розтрата корпоративних коштів;
  • шахрайство у великому розміру.

Найбільш ефективно проведення перевірки на поліграфі в комплексі з іншими оперативно-пошуковими заходами. Саме з цієї причини корпоративні організації вдаються до допомоги фахівців. Конфіденційність отриманих відомостей гарантується.

Головні переваги використання поліграфа

На період проведення службового розслідування кожна людина, яка мала можливість вчинити злочин, знаходиться під підозрою. Довести свою невинність можна, пройшовши перевірку на поліграфі.

Участь фахівця у справі допоможе значно прискорити процес, вирішити важливі завдання. Головними перевагами використання поліграфа виступають:

  1. Імовірність швидко знайти злочинця. Обдурити поліграф досить складно, фахівець відразу помітить спроби сказати неправду.
  2. Скорочуються терміни відпрацювання версій і розслідування в цілому.
  3. Тестування підозрюваних на поліграфі є один з кращих способів отримання правдивої інформації.

Крім цього, перевірка з використанням поліграфного комплексу є доступним у фінансовому плані. В такому випадку розслідування , що проводяться із застосуванням сучасних технологій, здійснюються швидко і без зайвих витрат.